M

Efficiënter werken met de telefoniekoppeling

Van Pieter Harms, CMIO bij RegiozorgNU

Sinds enkele weken testen we in Vinkeveen de telefoniekoppeling van Advitronics met HealthConnected, en we zijn enthousiast! Wanneer een assistente een oproep ontvangt, verschijnt het patiëntendossier direct op het scherm. Zo kun je meteen aan de slag zonder te zoeken.

Wat deze koppeling echt bijzonder maakt, is de gebruiksvriendelijkheid in verschillende situaties. Stel je voor: een mantelzorger belt voor haar buurvrouw en haar nummer staat als mantelzorger in het dossier van de buurvrouw. In dat geval verschijnt het dossier van de buurvrouw automatisch. En als de mantelzorger ook patiënt bij ons is, worden beide dossiers netjes onder elkaar weergegeven. Zo kan ze bijvoorbeeld zeggen: “Ik bel niet voor mezelf, maar voor mevrouw Jansen, mijn buurvrouw, voor wie ik altijd boodschappen doe.” Geen probleem! Het juiste dossier verschijnt direct op je scherm.

Ook voor ons telefonisch spreekuur is deze koppeling een enorme verbetering. Wanneer patiënten ons bellen voor toelichting of een korte medische vraag, hoeven we niet meer naar hun geboortedatum of naam te vragen. Het dossier staat simpelweg voor ons klaar. Dit bespaart tijd, waardoor we sneller kunnen helpen!

En ook uitgaand bellen is nu eenvoudiger: je hoeft alleen maar op het nummer in het dossier te klikken en de telefoon maakt automatisch verbinding.

Kortom, deze telefoniekoppeling zorgt voor een efficiëntere werkdag, minder administratieve rompslomp en meer tijd voor onze patiënten!

Interesse?

De telefoniekoppeling is beschikbaar voor de meeste telefonieproviders. Dit komt doordat HealthConnected gekoppeld is met het Red Cactus integratieplatform. Meer dan 75 telefoniesystemen, waaronder Advitronics, zijn hierbij aangesloten.

Aan de koppeling zijn aan de kant van HealthConnected geen extra kosten verbonden. Wel kan je telefonieprovider kosten rekenen. 

Werk je al met HealthConnected of ga je hier begin volgend jaar mee aan de gang en heb je interesse in de telefonie-integratie in HealthConnected?

Neem dan contact op met het ZID (zorg informatisering en digitalisering van RegiozorgNU) via zid@regiozorgnu.nl.

Loading...